INSTRUKTORZY

Anna Maciaszczyk – Trenerka Jogi, Trenerka Mentalna, Certyfikowana Trenerka Oddechu
„Dostrzegam ciągłe zmiany, które zachodzą w niezwykle dynamiczny sposób na świecie i przerastają często możliwości naszego ciała. Jako Instruktor Jogi praktykuje i medytuje by wyciszyć się i zrelaksować. Jako Trener Mentalny stosuje narzędzia z psychologii sportu, coachingu, kinezjologii, fizyki kwantowej by uzdrowić niewspierające myśli w mojej głowie. Metody mindfulness nauczą mnie akceptacji i zrozumienia że nie na wszystko mam wpływ, bo są rzeczy niezależne od moich działań. Jako Trener Oddechu metodą Butejki połączyłam pracę ciała i umysłu.
Wierzę w TU i TERAZ, które budują Twoją PRZYSZŁOŚĆ, pozostawiając PRZESZŁOŚĆ jedynie jako zbiór Twoich doświadczeń, lekcji i inspiracji, a nie źródło frustracji i lęków.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian w swoim życiu, nie pozostawaj z nimi sam/a.”

Kuba Sporny – Kuba jest aktywny sportowo od najmłodszych lat. Zaczynał od sportów zespołowych, przez co doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi. Z wykształcenia jest wychowawcą fizycznym i instruktorem fitness. Zaraża pozytywną energią i sprawia, że ludzie swobodnie czują się w jego towarzystwie. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do każdego klienta.

 

 

 

Agata Nawrot – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Doświadczona instruktorka fitness, wykwalifikowana dietetyczka oraz wspaniały człowiek Agata Nawrot

 

 

 

 

Magda Gertig – Wulkan energii, kobieta dynamit, człowiek o ogromnym sercu i szerokim uśmiechu czyli niezastąpiona Magda Gertig
Magda w Naszym centrum będzie prowadziła zajęcia z ZUMBY – zajęcia łączące w sobie elementy tańca i aerobiku z elementami treningu wytrzymałościowego prowadzone w rytm specjalnie przygotowanej muzyki. Optymistyczny nastrój zajęć pozwala nie tylko zgubić mnóstwo kalorii, ale też odpocząć od problemów życia codziennego i nabrać energii przed kolejnym dniem. Proste taneczne kroki w połączeniu z porywającą muzyką sprawią że każdy uczestnik wychodzi zmęczony, zadowolony i zrelaksowany!

 

Anna Szot – Ukończyła studia na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Trenerka personalna oraz instruktorka pilatesu. Od dziecka jej zainteresowania to sport głównie piłka ręczna halowa i plażowa.

Paulina Kania – Całe życie związana ze sportem. W naszym centrum będzie prowadziła zajęcia: Droga do formy, Step&Shape, Zgrabne pośladki oraz TBC. Czego można się spodziewać po zajęciach u Pauliny? Mnóstwa pozytywnej energii, profesjonalizmu i zaangażowania!