SO Squash – Poznań

SO Squash w Poznaniu

Squash to ogólnorozwojowa dynamiczna gra, podczas której pracują wszystkie partie mięśniowe. To doskonały sposób na wypracowanie wymarzonej sylwetki oraz poprawę kondycji.

Oprócz tego regularna gra w squasha niesie za sobą szereg innych zalet. Systematyczne treningi to:

  • satysfakcja z aktywnego spędzania czasu
  • zwiększenie sprawności fizycznej i szybkości
  • dobry sposób na pozbycie się stresu i napięcia
  • dotlenienie organizmu 

Squash to zatem nie tylko rozgrywka łącząca w sobie rywalizację i zabawę, ale i doskonały sposób na zrelaksowanie się oraz korzystne dla zdrowia spożytkowanie nadmiaru energii.

Polska to kraj, w którym ta wciągająca dyscyplina sportu rozwija się najdynamiczniej. Każdego roku wzrasta ilość turniejów i liczba osób uprawiających squash. Poznań jest miastem, w którym swoje miejsce znajdzie każdy amator aktywnego wypoczynku.

squash poznań

Squah – Poznań na sportowo

Dla wszystkich zainteresowanych pełną dynamizmu grą, jaką jest squash, Poznań to odpowiedni wybór. Stolica Wielkopolski, pełna zabytkowych i urokliwych miejsc, to interesujące miejsce na dłuższy i krótszy wypoczynek. Oprócz konwencjonalnego zwiedzania warto postawić również na aktywny wypoczynek. Ze względu na jasne zasady, squash to sport, którego szybko można się nauczyć. Dzięki temu energiczną rozgrywkę z przeciwnikiem zacząć można niemal od razu, bez żmudnych i długotrwałych ćwiczeń. Do rozpoczęcia nie są wymagane żadne specjalne predyspozycje ani własny sprzęt. Z tego powodu to doskonały sposób na spędzanie czasu ze znajomymi i rodziną.

Jak wybrać odpowiedni klub do squasha w Poznaniu?

Squash to dyscyplina, którą uprawiać można bez względu na panujące warunki atmosferyczne, ponieważ rozgrywka odbywa się na zamkniętym sali. Z tego powodu jednym z najważniejszych elementów, które zapewniają przyjemność ze sportowej rywalizacji, jest odpowiedni kort. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze potrzebują odpowiednich warunków do gry.

Z myślą o nich stworzyliśmy Centrum Tenisowe Sobota, w którym znajdują się profesjonalne korty do squasha. Wszystkie sale i pomieszczenia są nowoczesne i komfortowe. Czas spędzony w CTS to aktywny wypoczynek, który ma dobroczynny wpływ na organizm. Do dyspozycji graczy jest również wygodna oraz dobrze wyposażona szatnia.

Klub SO SQUASH pod Poznaniem to jeden z największych tego typu ośrodków sportowych w kraju, a z pewnością w Wielkopolsce. Tylko 20 minut jazdy dzieli Poznań od Centrum Tenisowego Sobota. Dla graczy przygotowaliśmy 10 profesjonalnych kortów oraz infrastrukturę, która gwarantuje treningi na najwyższym poziomie oraz relaks po każdej intensywnej grze, jaką jest squash. Poznań to miejsce gdzie znajduje się wiele kortów i hal sportowych. Spośród nich So Squash wyróżnia się wysoką jakością i jednocześnie atrakcyjną ceną. Specjalistyczne wyposażenie oraz wysokiej klasy obsługa to kolejne atuty, dla których warto odwiedzić nasz klub.

Wybierz SO Squash pod Poznaniem

Squash pod Poznaniem w ramach SO SQUASH to sport dla wszystkich – bez względu na wiek i stopień umiejętności. Zespół instruktorów prowadzi grupy treningowe dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie oraz udzielają cennych wskazówek graczom na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Zainteresowani grą mogą, rozpocząć treningi w grupie startowej lub juniorskiej. Nasi instruktorzy prowadzą również treningi dla graczy z grup Ladies SoSquash oraz Junior SoSquash.

Nasz klub to dobre miejsce na zarówno do rozpoczęcia kariery sportowej, jak i realizacji hobby. Squash to sport odpowiedni dla dzieci i młodzieży. Regularne treningi nie tylko korzystnie wpływają na ogólny rozwój fizyczny najmłodszych, ale również współpracy w duchu zdrowej rywalizacji, Oprócz tego rozwijają koordynacje oraz pomagają ćwiczyć refleks i koncentracje, wpływając korzystnie również na pewność siebie i motywację dziecka.

Zespół naszych trenerów składa się z doświadczonych ekspertów, którzy widzą jak uczyć oraz doskonalić grę swoich podopiecznych, którzy trenują sporty rakietowe takie jak squash. Poznań jest miastem, w którym odbywa się wiele profesjonalnych turniejów oraz gier towarzyskich. Warto do takich rywalizacji przygotować się pod okiem specjalistów. Gwarantujemy fachowe podejście, szybkie wprowadzenie w meandry gry, a także systematyczne podnoszenie umiejętności. Nasi pracownicy to pasjonaci, którzy swoim entuzjazmem do sportu zarażają innych. Dzięki temu każdy trening jest nie tylko merytoryczny, ale również przebiega w przyjemnej atmosferze.

So Squash zaprasza na squash. Poznań to idealne miejsce na rozpoczęcie i kontynuacje sportowej przygody!

ZAPRASZMY  NASZEGO SOSQUASHOWEGO FUNPAGE’A 

Nie tylko squash – Poznań na weekend

Dla wszystkich poszukujących sportowych wyzwań idealny wybór to squash. Poznań to natomiast dobra opcja da osób chcących zasmakować gry w squasha i spędzić czas w miłej atmosferze i ciekawym otoczeniu. W Centrum Tenisowym Sobota podróżujący mogą skorzystać z wielu udogodnień.

Poza kortami do squasha i tenisa oferujemy komfortowe pokoje gościnne, idealne na spędzenie weekendu. Nasi goście mogą skorzystać również z restauracji, oraz strefy Stretchingu, idealną przed i po wysiłku fizycznym, oraz Wellness, z grotą solną i sauną.