JUNIOR BADMINTON

Program Badminton Junior przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży:

– różne grupy wiekowe (od 5go roku życia)

– program zajęć realizowany jest zgodnie z wytycznymi Badminton World Federation 

– kameralne grupy od 3-8 osób 

– stawiamy na naukę i doskonalenie gry poprzez zabawę i ruch 

– koszt uczestnictwa 1 x tydzień: 55,00 zł/ zajęcia/ 1 x godzina

– koszt uczestnictwa 2 x tydzień: 50,00 zł/ zajęcia/ 2 x 1 godzina

Podział na grupy wiekowe: Nasze zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych, aby każde dziecko mogło czerpać radość z gry w badmintona. Niezależnie od wieku, wszyscy uczestnicy znajdą tu odpowiednie wyzwania i naukę dostosowaną do swojego poziomu.
 

Program realizowany zgodnie z wytycznymi Badminton World Federation: Nasz program nauczania opiera się na międzynarodowych standardach ustalonych przez Badminton World Federation, co oznacza, że dzieci uczą się od najlepszych, zgodnie z najnowszymi metodami i technikami badmintona.
 

Grupy od 3-8 osób: Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach, co oznacza, że każde dziecko ma szansę na większą ilość interakcji z trenerem. Grupy o rozmiarze od 3 do 8 uczestników gwarantują bardziej indywidualne podejście i lepsze efekty nauczania.
 

Nauka techniki i gry w Badmintona poprzez zabawę i ruch: U nas nauka to zabawa! Dzieci uczą się techniki i strategii gry w badmintona poprzez aktywność fizyczną i interakcję z rówieśnikami. To nie tylko trening, to także świetna zabawa! 

Masz więcej pytań – zadzwoń śmiało do naszego trenera koordynatora badmintona – Mateusza Mikołajczaka 😉

ZAPISZ JUŻ TERAZ SWOJE DZIECKO NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ – BEZPŁATNE ZAPISY ONLINE!