LADIES BADMINTON

Program Badminton Ladies przeznaczony jest specjalnie dla Pań:

– ekskluzywne zajęcia tylko dla Kobiet! 

– poziom początkujący i średnio zaawansowany 

– ćwiczenia ogólnorozwojowe i kondycyjne 

– grupy od 3 do 8 osób 

– poprawianie techniki i taktyki 

– koszt uczestnictwa: 60,00 zł/ zajęcia/ 1,5 godziny (- 15,00 zł jesli odbijesz multisporta/ medicover/ pzu_sport)

– zajęcia odbywają się we wtorki 19:00 – 20:30

Boisko do badmintona tylko dla Pań

Przewaga tych zajęć jest przede wszystkim to, że są przeznaczone wyłącznie dla PAŃ! Tworząc wyjątkowe i komfortowe środowisko do rozwoju swoich umiejętności w towarzystwie innych kobiet. Dołącz już teraz i doświadcz pełnej siły kobiecej drużyny na boisku! 

Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów umiejętności, więc zarówno początkujący, jak i średnio zaawansowani gracze znajdą tu odpowiedni poziom wyzwania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już w trakcie rozwoju swoich umiejętności, nasz trening jest dla ciebie!
 

Ćwiczenia ogólnorozwojowe i kondycyjne pod kątem Badmintona: Nasze zajęcia koncentrują się nie tylko na doskonaleniu techniki badmintona, ale także na ogólnym rozwoju kondycji fizycznej. Dzięki temu poprawiasz wytrzymałość, szybkość i siłę, co wpływa korzystnie na twoją grę.
 

Grupy od 3 do 8 osób: Nasze grupy treningowe są zawsze na małą skalę, co oznacza, że masz okazję do indywidualnej uwagi od trenera. Grupy od 3 do 8 osób tworzą przyjazne i wspierające środowisko, w którym łatwiej jest podnosić swoje umiejętności.
 

Poprawianie techniki i taktyki: Nasz trener skupia się na doskonaleniu twojej techniki gry i rozwijaniu taktyki. To oznacza, że nie tylko uczysz się, jak dobrze wykonywać uderzenia, ale także jak podejmować strategiczne decyzje na boisku, co sprawia, że jesteś bardziej pewny siebie i skuteczny podczas rozgrywek. 

Masz więcej pytań – zadzwoń śmiało do naszego trenera koordynatora badmintona – Mateusza Mikołajczaka 😉

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA ZAJĘCIA LADIES – BEZPŁATNE ZAPISY ONLINE!

Ekskluzywne zajęcia dla kobiet. Boisko do badmintona Poznań