Nauka tenisa – Poznań

W naszym Centrum Tenisowym Sobota przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której nie mogło zabraknąć takiej pozycji jak nauka tenisa. Poznań to miasto, w którym uprawianie sportu jest bardzo popularnym sposobem na aktywny wypoczynek, a także spędzanie czasu w gronie najbliższych przyjaciół oraz wspólną zabawę i rywalizację.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających nasze Centrum osób, postanowiliśmy powołać profesjonalną kadrę instruktorów. Są to doświadczeni specjaliści, którzy sprawiają, że nauka tenisa w Poznaniu jest przyjemnością. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na korcie, jak i zaawansowanych graczy, którzy chcą podnieść swoje umiejętności gry w tenisa oraz poprawić technikę. Ponadto organizujemy również grupowe oraz indywidualne zajęcia dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci w różnym wieku. Jest to kompleksowa oferta spełniająca najwyższe standardy jakościowe.

Nauka tenisa – Poznań – treningi w doskonałych warunkach

Centrum Tenisowe Sobota to idealne miejsce, w której odbywa się profesjonalna nauka tenisa. Poznań znajduje się niezwykle blisko, jedyne 15 minut od CTS. Nasi instruktorzy oraz ich podopieczni mają do dyspozycji 10 kortów zewnętrznych oraz 8 kortów wewnętrznych, na których można grać bez względu na warunki pogodowe. Wszystkie korty mają najwyższą klasę jakościową. Dzięki temu nauka tenisa pod Poznaniem jest efektywna. Ponadto CTS ma dobrze wyposażoną infrastrukturę, na którą składają się przestronne szatnie oraz łazienki.

Lekcje tenisa w Poznaniu zapewniają emocje sportowe

Nie można zapominać o tym, że tenis jest nie tylko fascynującą grą, ale przede wszystkim emocjonującym widowiskiem. Chcąc zapewnić miłośnikom tenisa dużą dawkę sportowych emocji ulokowaliśmy w CTS Kort Centralny, otoczony trybunami z miejscami dla 500 widzów. Nauka tenisa to przecież nie tylko godziny spędzone na treningach ale i poznawanie gry Najlepszych z Najlepszych ! A nasz Kort Centralny jest idealnym do tego miejscem – to właśnie tutaj odbywają się wysokiej klasy rozgrywki turniejowe rangi krajowej, jak i międzynarodowej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Tenisowego Sobota – miejsca magicznego i wyjątkowego. Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie w naszym Centrum coś dla siebie! Tenis, squash, bowling, bilard i doskonała kuchnia…. a to wszystko w jednym miejscu!

 

Zapoznaj się z naszą ofertą: tenis Poznań, korty tenisowe Poznań