LIGA CTS

Witajcie Drodzy Gracze!
Sezon letni zakończył się na naszych kortach 4.10. przy okazji Turnieju Charytatywnego LION’S. Trochę wcześniej, bo 25.09. zakończyły się rozgrywki naszej Letniej Ligi Tenisowej.
Na chwilę obecną, po ostatecznym przeliczeniu punktacji, przedstawiamy wyniki Letniej Ligi Tenisowej:
Grzegorz Huber – 34
Jakub Kornacki – 21
Michał Mucha – 16
Jacek Ratajczak – 13
Mariusz Borysowski – 13
Jacek Mejer – 11
Łukasz Szafryna – 10
Zbigniew Ławniczek – 9
Jerzy Potrawiak – 7
Bogusław Moczorodyński – 6
Jarosław Woźnica – 5
I dalsze miejsca …. ;-)) -> PEŁNA TABELA
Podsumowując, zapraszamy wszystkich chętnych na Turniej Singlowy, który planujemy rozegrać w którąś z listopadowych sobót. Trwa konsultacja terminu z Towarzystwem Tenisa Ziemnego Oborniki, którego vice-prezes Jacek Ratajczak, zapowiedział turniejową ofensywę na sezon halowy 2020/21 😉
Wtedy też zapraszam po odbiór nagród za ligę zimową (JACEK RATAJCZAK, PIOTR KAMIŃSKI, BOGUŚ MOCZORODYŃSKI, ROBERT KRUSZONA) oraz za ligę letnią (trzy I-miejsca). Jeśli komuś nie pasuje ten termin – zapraszam oczywiście wcześniej. Nagrody i puchary są już (!) przygotowane, ale proszę o wcześniejszy telefon, żeby nie pomieszać co jest dla kogo! 😉
Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczestnikom dziękujemy, że byliście z nami w tym trudnym dla wszystkich czasie. Życzymy powodzenia w kolejnej edycji Ligi Tenisowej CT SOBOTA, do której już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Jej wygląd, podział itd. ustalimy jak już będziemy znali liczbę uczestników.
Zapisy do zimowej Ligi Tenisowej CT SOBOTA proszę przesyłać mailem, na adres wojtek@teraztenis.pl  , do niedzieli – 18.10.2020r.
Z życzeniami dużo zdrowia!