KADRA

AGATA WOŹNA – TRENER

Trener tenisa II klasy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktorka fitness i gimnastyki.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, głównie z tenisem. Była zawodniczka klubu AZS Poznań. Wielokrotnie stawała na podium turniejów ogólnopolskich w grach pojedynczych i podwójnych. Posiada złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski oraz tytuł Akademickiej Wicemistrzyni Wielkopolski w tenisie. Od pewnego czasu zawodniczka squasha, broniąca barw naszego klubu w krajowych rozgrywkach.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w klubach tenisowych oraz na obozach i półkoloniach sportowych. Prowadzi zajęcia z małymi i dużymi, dobierając treningi do indywidualnych potrzeb i możliwości graczy.

Kontakt: 694-235-844

 

 

 

 

 

 

 

WOJCIECH MEJER – TRENER

Trener tenisa. Absolwent Trenerskiego Studium Podyplomowego na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Związany z tenisem od 40 lat.

Były zawodnik na poziomie juniorskim. Wicemistrz Polski w grze podwójnej do lat 16 oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Wielkopolski w grze singlowej jako zawodnik Olimpii Poznań.

Interesuje się sportem, ekonomią oraz polityką. Lubi biegać po korcie i kompleksowo analizować uderzenia tenisowe.

Zachęca wszystkich do uprawiania tenisa, jednej z najpiękniejszych dyscyplin  sportowych.

Kontakt: 519-876-851

 

 

 

 

 

 

 

 

ROBERT PERA – TRENER

Trener tenisa I klasy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz szkoły językowej Hartnackschule w Berlinie. Posiada licencję na serwisowanie sprzętu tenisowego oraz squashowego, wydaną przez Technifibre Roland Garros oraz Head. Stały uczestnik ogólnopolskich i międzynarodowych kursów, konferencji i sympozjów trenerskich.
W latach 1998-2009 był trenerem i managerem sekcji tenisa w klubie sportowym Groclin Dyskobolia w Grodzisku Wlkp., gdzie prowadził grupy zawodnicze i wychowywał kolejnych  medalistów mistrzostw Polski. Wspólnie z PZT i WZT organizował także turnieje oraz prowadził obozy kondycyjne.
Od wielu lat współpracuje z zawodnikami AZS Poznań, podczas wyjazdów krajowych i międzynarodowych pełniąc rolę coacha. W latach 2010-2011 był trenerem kadry Wielkopolski juniorów, obecnie trenuje multimedalistkę mistrzostw Polski Sylwię Mikołajczuk. Za swoje zasługi dla rozwoju tenisa w Polsce został odznaczony ZŁOTĄ ODZNAKĄ PZT.
Jest promotorem aktywnego spędzania czasu, miłośnikiem joggingu, squasha, narciarstwa, windsurfingu i ekstremalnych wycieczek górskich.

Kontakt: 602-771-948