Tenis Poznań

Tenis pod Poznaniem to nie tylko przepis na pasjonującą grę – to także doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz… rozpoczęcie kariery sportowej. Nauka tenisa powinna odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora, co jest podstawą opanowania odpowiedniej techniki gry, pozwalającej na szybki awans na kolejne stopnie zaawansowania. Niezależnie, czy znajdujemy się na poziomie amatorskim, juniorskim, czy też chcemy rozwijać się na etapie mistrzowskim, to wykwalifikowany trener w połączeniu z naszymi predyspozycjami i konsekwencją warunkuje osiągnięcie sukcesu oraz zaszczepia i potęguję pasję, którą jest tenis. Poznań jest miastem, w którym ludzie bardzo lubią spędzać czas w aktywny sposób wraz z rodziną i przyjaciółmi. Z myślą o nich stworzyliśmy Centrum Tenisowe Sobota i przygotowaliśmy szeroką ofertę sportowo–rekreacyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Tenis Poznań

TENIS W POZNANIU – NAJLEPSZY KLUB TENISOWY

Zapraszamy do Centrum Tenisowego Sobota, znajdującego się w Sobocie w okolicach Rokietnicy. Tylko 15 minut jazdy samochodem dzieli Poznań od największego klubu tenisowego w Wielkopolsce, który dysponuje rozbudowaną i profesjonalną infrastrukturą sportowo–rekreacyjną. Oprócz kortów tenisowych w CTS oferujemy miejsca noclegowe oraz smaczne posiłki klubowej restauracji. Z oferty naszego centrum mogą zatem skorzystać także i ci gracze, którzy odwiedzili Poznań i nie chcą przerywać treningów.

TENIS W MIEŚCIE POZNAŃ – KOMFORTOWE WARUNKI

Kadrę naszych pracowników stanowią doświadczeni i wykwalifikowani ludzie z pasją, którzy kochają tenis. Poznań i jego okolice okazały się idealnym miejscem, do realizacji inwestycji w pełni profesjonalnego i jednego z największych w Polsce centrum tenisowego. Z połączenia pasji oraz wiedzy powstało miejsce, w którym na pierwszym miejscu jest tenis. Poznań oferuje wiele kortów, jednak najwyższą jakość obsługi, rozbudowaną infrastrukturę, specjalistyczne wyposażenie, najlepszych instruktorów oraz wysokiej klasy korty znajdziecie w Centrum Tenisowym Sobota. Na naszą kompleksową usługę składają się zarówno nauka gry w tenisa, jak i wynajem kortów. Oferujemy korzystanie z nowoczesnej infrastruktury, wygodnych, przestronnych pomieszczeń oraz eleganckich szatni i łazienek.

Tenis w Poznaniu

KORTY TENISOWE – TENIS W POZNANIU

W naszym Centrum Tenisowym Sobota znajduje się kilkanaście profesjonalnych kortów do gry w tenis. Poznań jest miastem, w którym dużą popularność zyskał również squash, dlatego oferujemy również korty do tej dyscypliny sportu. W Sobocie k. Poznania oferujemy możliwość gry na jednym z dziesięciu kortów zewnętrznych oraz jednym z ośmiu kortów wewnętrznych. Korty wewnętrzne dają możliwość grania w tenis pod Poznaniem w doskonałych warunkach, bez względu na pogodę panującą na zewnątrz oraz porę roku.

TENIS – POZNAŃ – CENY

Oferta Centrum Tenisowego Sobota jest bardzo atrakcyjna pod względem ceny za tenis. Poznań jest miastem, które posiada wiele kortów, jednak najwyższa jakość jest u nas! A stosunek ceny do wysokiej klasy obsługi i infrastruktury wypada niezwykle korzystnie. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników tenisa oraz aktywnego wypoczynku w pobliżu Poznania.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą: korty tenisowe Poznań, nauka tenisa Poznań