AKADEMIA TENISA, BADMINTONA I SQUASHA DLA DZIECI – SEZON 2023/2024

Drodzy Rodzice! Startujemy z kolejnym sezonem Akademii Tenisa, Akademii Badmintona oraz Akademii Squasha w Centrum Tenisowym Sobota – nauką gry oraz jej doskonaleniem.

ZAPISY DO SZKÓŁKI TENISOWEJ

ZAPISY DO SZKÓŁKI BADMINTONOWEJ

ZAPISY DO SZKÓŁKI SQUASHOWEJ

Akademie sportowe dla dzieci w CT Sobota to idealne miejsce na dobry start oraz kontynuację rakietkowych pasji dla młodych sportowców!

Dysponujemy fantastycznym zapleczem i profesjonalną kadrą trenerów i instruktorów.

Proponujemy zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu, w grupach 3-6 osobowych. Nasza kadra pokaże, że tenis, badminton i squash to piękne sporty, którymi można cieszyć się cały rok.

Szkolimy dzieci zgodnie z m in. programem wprowadzonym przez Polski Związek Tenisowy – tenis 10 & tenis Xpress, programem Badminton World Federation oraz wytycznymi Polskiej Federacji Squash.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach przedpołudniowych. Dzieci podzielone są na grupy zarówno ze względu na wiek jak i umiejętności.

Jeśli Państwa dziecko jeszcze nigdy nie trenowało jakiegokolwiek sportu rakietkowego- żaden problem! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe, na których będzie okazja do poznania bliżej tych pięknych dyscyplin sportu jakim są tenis, badminton i squash. Wystarczy zadzwonić do nas a my już dalej pokierujemy co i jak ;-)))

Do zobaczenia na kortach!