WAKACJE W CENTRUM TENISOWYM SOBOTA

Półkolonie Małej Akademii Tenisa

Półkolonie Małej Akademii Tenisa już od paru lat są naszą Sobotnią tradycją, na którą czekają nasi najmłodsi sportowcy. Jak ubiegłych latach, również i w tym roku instruktorzy Centrum Tenisowego Sobota zaplanowali pełno niespodzianek! Jakich…? Zapraszamy do zapisów Państwa Pociechy i przekonajcie się sami, że Mała Akademia Tenisa to nie tylko wymagające zajęcia sprawnościowe ale również dużo śmiechu i zabawy!

SPORT + ZABAWA + EDUKACJA = Oto recepta na najlepsze pod słońcem PÓŁKOLONIE W CTS!!!

OFERTA PÓŁKOLONII LETNICH 2024r. – WAKACJE W CENTRUM TENISOWYM SOBOTA

Mała Akademia Tenisa tradycyjnie w trakcie wakacji letnich zaprasza dzieci na sportowe półkolonie. Znakomita infrastruktura CTS, nieporównywalna z innymi obiektami sportowymi w okolicy Poznania stwarza możliwość realizacji bardzo atrakcyjnego programu dla dzieci, ukierunkowanego na stały kontakt ze sportem zarówno w trakcie zabaw jak i poważniejszych zajęć. W trakcie tygodniowego programu dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tenisie, squashu, ping-pongu a nawet bowlingu!

W tym sezonie półkolonii, zapraszamy po raz kolejny maluchy w wieku od 5 lat! Specjalnie przygotowany program gier i zabaw z pewnością umili czas Państwa pociechom!

 

Zapisy pod numerem telefonu 519-352-790!

Opłatę należy uiścić w dniu podpisania umowy, co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu:– 749 zł za dziecko,– 699 zł za kolejne dziecko z rodzeństwa.

Do zobaczenia w Sobocie!